Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

jaki zespół na wesele w Lublinie?

Utworzony przez ninka77, 19 czerwca 2013 r. o 16:02
ZESPÓŁ ALIEN Z LUBLINA KOSZMAR!!!!!!! NIE POLECAM!!!! WIĘKSZOŚĆ WESELA PRZESIEDZIELI ZA STOŁEM!!! ZA DEDYKACJE BRALI KASE!!! NA PROŚBĘ BY ZAGRALI JESZCZE JEDNĄ PIOSENKE POWIEDZIELI, ŻE JUŻ WYSTARCZY, BO DUŻO GRALI!!! NIE POTRAFIA ZAGRAC NIC SAMI!!!! PORAŻKA!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polecamy Pif Paf Band - grali na naszym weselu kilka dni temu I jestesmy bardzo zadowoleni. Wesele bylo miedzynarodowe I zespol stanal na wysokosci zadania I wszyscy byli zadowoleni. Renata
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
U nas grał zepół free-band moge ich polecać w ciemno. Nawet najbardziej wybredni goście byli zachwyceni. ich strona www.free-band.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polecam: http://zespol-unison.pl/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kowersi ,convers, otchłan, relax-band, platiniumband. który zespół polecilibyście
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kowersi ,convers, otchłan, relax-band, platiniumband. który zespół polecilibyście
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hej znalazłam kilka fajnych zespołów, które zwróciły moją uwagę, może ktoś podać opinie o nich: 1. Blue Wave 2. Savan 3. Niagaraband 4. Simon 5. Respect 6. Red Rose 7. Mastiff  8. Sekundo    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja z kolei mogę polecić zespół Flashdance, bawiliśmy się na nim we wrześniu tego roku. Grali wszystko dla każdego, wybawiliśmy się do samego rana. Fajne prowadzenie imprezy i bardzo smaczne zabawy oczepinowe, rewelacyjna ( naprawde!) gitara, niezly wokal dziewczyny. No i granie za stołami co pozwoliło i nam trochę pośpiewać. Polecam gorąco. Z innych zespołów to wiem, ze niezle gra zespol Fraglesi i Fiesta też ok. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem z Opola, ale miałem na swoim weselu zespół muzyczny z Bielska-Bialej. Pełna rewelacja, aktualne hity, krótkie przerwy i znakomite prowadzenie wesela, polecam  :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chcecie wiedzieć o co pytać zespół weselny? Organizując wesele trzeba robić to tak, by było perfekcyjnie przygotowane, dlatego właśnie udając się na spotkanie z kapelą weselną powinno się wiedzieć jakie pytania zadać i co ustalić. Polecam stronkę http://zespolnawesele-lodzkie.pl/porady-weselne/75-o-co-pytac-zespol-weselny Znajdziecie tutaj przykładowe pytania do zespołu weselnego, które pomogą rozwiać wszelkie wątpliwości   Pozdrawiam   Monika Bercia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miło będę na pewno wspominał kapelę, czyli Clubbers Band (warto sprawdzić ich stronę -clubbersband.pl), grali u nas w październiku i było super. Dużo hitów, łatwo nawiązywali kontakt z ludźmi, niektóre ciotki to do dziś wspominają jak było super na naszym weselu ;-)  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Różne kapele można spotkać, sporo leci na playbacku niestety. U nas grała na żywo grupa Clubbers Band z cudnymi wokalistkami. Mogę polecić. Ekipa ma swoją stronę clubbersband.pl. Można ich tam podpytać o termin i resztę.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tutaj zobaczcie --> http://www.weselezklasa.pl/baza-firm/ Nie ma co ukrywać, że w tym momencie wybór firm jest po prostu ogromny, bardziej problemem jest to, że ludzie nie szukają, a nawet jeśli popatrzymy w skład ofert sal weselnych to zauważymy, że ilość czynników jakie wpływają na ostateczną stawkę jest ogromna!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hej , Ja mogę polecić zespół Romans Band, grali u mojego brata ciotecznego na weselu i wszyscy świetnie się bawili. Odznacza ich przede wszystkim profesjonalne brzmienie oraz wyjątkowo kulturalne prowadzenie wesela! Organizują  dużo pomysłowych zabaw  oraz grają bardzo różnorodną muzykę także  każdy czy młodszy czy starszy mógł znaleźć coś dla siebie! Zostawiam info jakby ktoś chciał się zapoznać http://www.oprawa.gdziewesele.pl/Zespol-DJ/Zespol-Muzyczny-Romans-Band.html    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko Red Rose. Świetny saksofon, wokale, perkusja. Dobrze prowadzą wesele. Polecamy - Tomek i Ania. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam,razem z moją Żoną możemy polecic zespół Standard.Posiada świetny reperuar,goście u Nas byli zachwyceni,takie emocje pamięta sie na całe życie.Zdecydowałismy iż napiszemy gdyż rzeczywiście warto wydać każdą cenę  za takią oprawę muzyczną.Namiary ? Tel: 603-595-410    można nawet ich zobaczyć na Polo tv a do tego są tani.Polecamy gorąco.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ktoś pytał o zielonych - fajne, ambitne granie w pełni na żywo. Na pewno nie każdemu przypasuje - miłośnicy disco polo będą zawiedzeni, w przeciwieństwie do osób lubiących pop, rock, funk, którym repertuar na pewno przypadnie do gustu. Zresztą wszystko wyjaśnia filmik "zieloni - demo klubowe" w youtube.   Na lokalnym rynku niewiele zespołów gra dobrze w pełni na żywo. Oprócz zielonych na pewno kultowi, cookies band, black pepper, fraglesi. Zdecydowana większość pozostałych podpiera się podkładami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam,   Czy ktoś posiada opinie na temat zespołu MIX Band z Lublina, bo niestety nie mogę znaleźć żadnych opinii na ich temat?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja polecam zespół Timanti z Nałęczowa. Byłem na weselu, widziałem i naprawdę polecam. Fajnie bawią gości, grają na żywo, szeroki i ambitny repertuar i najważniejsze nie męczą muzyką. Sprzęt jest tak ustawiony, że pomimo dużej mocy nagłośnienia, brzmienie nie męczy ani siedzących przy stołach, ani bawiących się gości. Z wesela wraca się smutnym, że już się skończyło, a głowa nie boli od hałasu. Zespół jest czteroosobowy z wokalistką. Jeśli się nie mylę to mają teraz w sojej ofercie jakąś promocję, ale trzeba sprawdzic. Szczerze POLECAM.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy ktoś mógł by napisać coś o grupie muzycznej Savan ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 4 z 9

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...